1. Belgelenmiş – Captured

  Belgelenmiş – Captured

  720P Türkçe Altyazı

  Belgelenmiş – Captured (2019) Film izle


  Yazar ve yönetmen Ross W. Clarkson yeryüzündeki bütün toplumlarda var olan ciddi bir sosyal sorunu ele almış, aile içi şiddet. Filmin sonunda da BM Genel Sekreteri Ban Ki-moon'un şu sözlerine yer veriyor: "Kızlara ve kadınlara karşı şiddet her kıtada, ülkede ve kültürde azalmadan devam ediyor. Kadınların, ailelerine ve toplumun tümüne yıkıcı hasarlar veriyor. Çoğu toplumda bu tür şiddet yasaklanıyor yine de gerçk şu ki sık sık gizleniyor veya göz yumuluyor." Clarkson'un kurgusunda bir fotoğrafçı olan Michael Roman'ı (Oliver Williams) ve aile içi şiddete maruz kalan Sunny'yi (Sara Malakul Lane) izliyoruz. Yakın zamanda yeni bir sergi açmak üzere olan Roman, çalışmalarını şiddet görmüş kadınlar üzerinde yapıyor. Sunny'yle bir alışveriş merkezinde karşılaşınca onun da fotoğraflarını çekerek sergiye yetiştirmek istiyor. Birlikte çeşitli mekanlarda fotoğraf çekimleri yapmaya başladıklarında aralarındaki ilişki gelişiyor. Diğer yandan daha önceki sergisinde yer alan bir kadın cinayete kurban gittiği için polis Roman'ı yakın takibe alıyor. Bakalım cinayet açığa kavuşacak mı?...
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      4.2   217

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
SON YORUMLAR
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır.
FİLM
, FİLM İZLE
, TÜRKÇE DUBLAJ İZLE
Sitemiz sadece sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır.
1080P İZLE
, TÜRKÇE ALTYAZI İZLE
, FULL İZLE Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden 1filmyeter.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.
ONLİNE İZLE,TEK PARÇA İZLE, HD İZLE, 720P İZLE
İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. Bizimle iletişime geçmek için [email protected] e-posta adresi ile irtibat kurunuz.
YABANCI FİLMLER İZLE, HİNT FİLMLERİ İZLE
, ASYA FİLMLERİ İZLE